Запарник Tesli із термоясеню з пластмасовою вставкою 15 л У хорошій лазні просто не обійтися без надійного і якісного запарника. Пропонуємо вашій увазі запарник об'ємом 15 літрів, виготовлений з термованого ясеню, оснащений кільцями з нержавіючої сталі. У комплектацію виробу входить дерев'яна кришка. Унікальна особливість запарника полягає в наявності дуже зручного елемента - пластикової вставки, яка не пропускає воду і не нагрівається. Для виготовлення виробу ми використовуємо добірну деревину і якісну металеву фурнітуру, тому сміливо гарантуємо, що наша продукція буде служити вам довгі роки. Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і відтінки кольорів виробів, що не впливають на їх основне призначення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tesli |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 185 мм |
| Гаранія | 6 місяців |
| Диаметр | 400 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал вставки | пластмаса |
| Матеріал відра | термований ясен |
| Матеріал кріпильних деталей | нержавіюча сталь |
| Об `єм | 15 л |
| Тип | запарник |
| Ширина | з ручками 500 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 622 ₴




