Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesli |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | у лазню та сауну |
| Висота по коробу | 1900 мм |
| Гаранія | 12 місяців |
| Країна виробника | Україна |
| Материал | Загартоване скло + деревина |
| Наявність порогу | з порогом |
| Порода деревини | липа |
| Прозрачность | прозора |
| Тип | зі склопакетом |
| Тип відкривання | не універсальні ( праві або ліві ) |
| Толщина полотна | 63 мм |
| Ширина по коробу | 700 мм |
Информация для заказа
- Цена: 13 246 ₴




